Dopřejte koním tu nejlepší péči

přírodní produkt

měkké dřevo

prémiové zboží

40 letá tradice

Šťastný kůň, šťastný majitel

Požádejte o cenovou nabídku

Pošlete nám prosím cenovou poptávku. Odkryjete tak částku produktů Allspan a zároveň jejich přednosti, které sebou přinášejí.

Českým chovatelům nabízíme prémiové zboží, které má zaslouženou popularitu.

100% KVALITA

100% SAVOST

100% PRUŽNOST

Stájové prostředí jako nikdy předtím.

Bezprašnost

Spolehlivost produktu

Absence chemikálií

3 - 4 balení

elementární nastlaní koňského boxu

10 - 15 cm

ideální výška podestýlky

1 - 2

přibližná spotřeba při doplnění (balení)

Ve speciálním uzavřeném výrobním procesu se hobliny suší, ve čtyřech fázích prosévají a zbavují prachu.

Allspan zpracovává měkké a chemicky neošetřené dřevo, které je pro své přirozeně absorpční vlastnosti jedním z nejlepších materiálů pro udržování hygieny zvířat.

podestýlka i pro prasata, skot a drůbež

podestýlka i pro malá zvířata a kočky

Allspan pracuje s odpadem dřevozpracujícího průmyslu více než 40 let. Ke dřevu, přírodnímu produktu, přistupuje velmi zodpovědně.

Klient Allspan

Příjemná společnost. Vyrábí pro koně a malá zvířata a stelivo je i pro ptáky, králíky a hlodavce. Vše na biologické bázi. Podestýlka pro koně - hrubá i jemná.

Bezproblémová manipulace

Nabízíme Vám několik alternativ podestýlky, abyste uspokojili Vaše nároky a Vaše čtyřnohé přátele. Pečlivým sušením, proséváním a odprašováním v moderních výrobních zařízeních vzniká vynikající produkt nejvyšší čistoty a výtěžnosti.

Sofistikovaný proces sušení a odstraňování prachu zaručuje téměř bezprašné hobliny s pokročilou úrovní zbytkové vlhkosti, což podpoří elastické a savé lůžko boxu.

maximální absorpce

optimální komfort

řeší problémy kopyt

pro veterinární kliniky

Nejčastější podněty

Hobliny se vyrábí téměř výhradně z FSC a PEFC certifikovaného dřeva smrků nebo borovic. Ve speciálním uzavřeném výrobním procesu se hobliny suší, ve 4 fázích prosévají a zbavují prachu. Výsledkem je kvalitní podestýlka, která má výjimečnou savost, pružnost (šetří pohybový aparát koní) a schopnost pohlcovat pachy.

Hobliny Allspan Vám dodáme v 24 kg balících, které usnadní manipulaci ve stájích i skladování steliva. Chovatelé hlodavců, plazů a menších zvířat si vyberou z nabídky menších balení pod značkou Allspan For Pets či Anibest.

Za značkou Allspan stojí spokojení odběratelé, mezi které se řadí velkoodběratelé jako jsou veterinární ordinace, veterinární a farmaceutické univerzity, i menší spotřebitelé.

Podestýlky Allspan se vyznačují nejvyšší nasákavostí, téměř 100% nepřítomností bakterií či prachu nebo svým složením (čerstvé dřevo).

Výrobky Allspan jsou pravidelně testovány nezávislými odborníky kontrolních institucí. Za značkou Allspan stojí spokojení odběratelé, mezi které se řadí vet ordinace, veterinární a farmaceutické univerzity, i menší spotřebitelé.

Víme, že Vám na kvalitě života zvířat záleží. Zvolte Allspan.