Zdravá zvířata

zdravá strava

důležité krmivo

farma zvířat

ochrana přírody

Jak účinně zklidnit podrážděný žaludek zvířete?

A co takhle prémiové luční seno?

DŮLEŽITOST

PSYCHICKÁ POHODA

OBRUŠOVÁNÍ

doporučené krmení

s vysokým podílem vlákniny

čerstvá voda

ku krmivu sena je zapotřebí její dostatečné množství

pro dobré zažívání, vitalitu a zdraví

zajišťuje zdravé trávení

seno prémiové kvality

dobré pro zuby a trávení

teplé a útulné prostředí

v obydlí Vašeho mazlíčka

zdravé zoubky

podporuje důležité opotřebení zubů

Seno navíc může skvěle posloužit i jako podestýlka. Udržujte dům svého mazlíčka v čistotě: toto seno pravidelně vyměňujte - jednou nebo dvakrát týdně.

podpora střevní flóry zvířátka

přítomnost důležitých živin

zlepšení psychiky zvířat

často nezbytné krmivo

Luční seno twibbit je nepostradatelné pro všechny hlodavce a zakrslé králíky, poskytuje jim potřebnou objemovou hmotu.

Je nepostradatelnou součástí stravy všech býložravých hlodavců a králíků, obsahuje vysoký podíl vlákniny, podporuje dobré zažívání, vitalitu a zdraví.

Tuk

Přirozená strava koně disponuje velmi nízkým obsahem tuku. Omega-3 mastné kyseliny jsou v potravě důležité. Tělo koně si je neumí samo o sobě vytvořit. Tuk je energeticky hustá živina a také obsahuje více energie než se nachází přímo v sacharidech.

Vláknina

Koně se vyvinuli tak, že potřebují větší množství vlákniny. Stráví až 17 hodin denně konzumací různých pícnin. Neomezený přístup k čerstvé vodě je při krmení senem nezbytný. Pokud má v sobě kůň příliš vysoký obsah vlákniny, může dojít ke kolice. Pozor na to.

Zažívání

Seno podporuje čas strávený žvýkáním, čímž pomáhá snižovat riziko vzniku žaludečních vředů. Sliny poskytují přirozený tlumivý roztok pro žaludeční kyselinu. Na rozdíl od lidí však koně produkují sliny pouze při žvýkání. Koně mohou vylučovat 40-90 ml / min.

Hodnota

Nekvalitní seno může vést k trávicím obtížím a také k dýchacím problémům či toxické kontaminaci. V twibbitu nám na zdraví záleží a tak přistupujeme i k našim produktům. Vsaďte na kvalitu a poraďte se s námi ještě dnes. Kvalita je rozhodující.

Seno má vyšší stabilitu bílkovin než tráva nebo siláž – což znamená, že více bílkovin se dostane do tenkého střeva, čímž se snižuje metabolický stres.

Seno z našich luk

Vysušení krmiva usnadňuje skladování a zároveň jej činí trvanlivějším (lze skladovat delší dobu). Vysoce kvalitní krmivo je užitečné zejména v zimním období.

11%

hrubého proteinu

1,2%

tuku

29,50%

hrubé vlákniny

Mezi zvířata, která jsou běžnými příjemci sena - patří koně, kozy, ovce, jakož i některá domácí zvířata vč. morčat a králíků.

Výběr vhodného druhu sena závisí také od nutričních potřeb zvířat, přičemž např. krmivo pro koně je rozdílné ve srovnání s krmivem pro krávy.

Balení

Typ balení Rozměry Váha Číslo EAN
LD-PE Taška
300x570x45
500 g
8594179550012
LD-PE Taška
300x650x45
1 kg
8594179550029
LD-PE Taška
300x400x200
2,5 kg
8594179550395
LD-PE Taška
600x400x200
5 kg
8594179550043

Prémiové seno je náš prvek regionálnosti, produkt z vlastních luk, ekologický a přírodní produkt, s hrdostí vyroben v České republice.

Seno twibbit obsahuje odprášené chutné byliny a trávy. Je nepostradatelnou součástí stravy všech býložravých hlodavců a králíků, obsahuje vysoký podíl vlákniny, podporuje dobré zažívání, vitalitu a zdraví.

Víme, že Vám na kvalitě života zvířátek záleží. Zvolte prémiové zboží.