Není seno jako seno

Seno je díky obsahu vlákniny jedním z nejdůležitějších krmiv pro králíky, morčata, činčily a další hlodavce. Zajišťuje správné zažívací pochody a přirozeně pomáhá k obrušování stále rostoucích zubů. Bez správného sena by Vaši mazlíčci mohli strádat.

Vybírejte správně

Ne každé seno je ovšem pro výživu zvířat optimální. Základním požadavkem je především nutričně bohatá tráva z dobré půdy. Stejně důležité je ale rychlé a šetrné sušení sena, aby se zachovaly všechny důležité složky a zabránilo se tvorbě škodlivých látek.

Fotografie koně a jezdkyně

Vše začíná v půdě..

Něž se naše seno dostane k vašim mazlíčkům musí nejdříve na našich lukách vyrůst v podobě trav a získat potřebnou sílu. To získá především ze slunce a vláhy. Nějaký čas to trvá. Nakonec se ale na louce vytvoří dostatek zeleně, kterou můžeme dále zpracovat.

Vyrážíme na louky..

Jakmile trávy dostatečně vyrostou, nastává další část našeho výrobního procesu, ve kterém se z nich stane tolik mazlíčky oblíbené seno. Vypravíme se na louky s našimi stroji, které zajistí nejprve kosení a následně přepravu do naší sušárny.

Zbavíme seno problémů..

V sušárně nastává jedna z nejdůležitějších fází výrobního procesu. Zde pečlivě dbáme na to, aby bylo seno dostatečně provětrávané a tím se zbavilo zbytkové vlhkosti, která by se Vašim mazlíčkům nelíbila a mohla by jim způsobit nepříjemnosti. Ničeho takového se však bát nemusíte, protože u nás v twibbitu dbáme na kvalitu.

Stačí zabalit a předat Vám spokojeným zákazníkům..

Postupně jsme se dostali k poslednímu bodu naší výroby. U nás v twibbitu se snažíme, aby všichni naši zákazníci byli spokojeni a proto pro Vás balíme pouze seno, které obstojí v naší poslední kontrole. Jakmile je seno zabaleno, zajistí náš řidič rozvoz a následně už se náš výrobek dostane přímo do Vašich rukou. A Vy můžete senem twibbit potěšit svoje zvířecí kamarády, kteří to jistě ocení.