Konopné pazdeří

Aneb přírodní houba, chytrá alternativa ke klasickým dřevitým podestýlkám.

Co je to vlastně konopné pazdeří???

Jde o poměrně nový druh podestýlky, vyrobené ze střední části stonku technického konopí. Jelikož rostlina roste dobře a rychle i na chudých půdách, není třeba ji ošetřovat žádnými chemickými hnojivy, ani herbicidy. Obrovská výhoda je, že tradiční podestýlky překonává výkonem, vydrží kvůli svým vlastnostem daleko déle.

Má to nějaké další výhody???

Rozhodně, 1 kg konopného pazdeří pojme až 4 litry vody. Navíc unikátní buněčná struktura rostliny na sebe váže zápach amoniaku.Také díky pórům rostliny se v podestýlce optimálně vyměňuje vzduch a nevznikají v ní žádné hnilobné a kvasné procesy – díky tomu podestýlka nezapáchá. Tento přírodní produkt je navíc absolutně bezprašný a navíc obsahuje alkaloidy, které mají maximálně příznivé pro dýchací soustavu Vašich zvířátek.

A navíc díky její savosti se nemusíte bát močových nánosů na dně klece. Jelikož se jedná o přírodní produkt je vhodné použitou podestýlku použít do kompostu.

A proč teda zrovna konopné pazdeří?

 • garance 100% přírodního produktu bez chemie
 • udrží Vaše miláčky v suchu a Váš nos bez zápachu
 • obrovská savost
 • absolutně bezprašný produkt
 • rychlé získání optimální teploty
 • totální kompostovatelnost
 • působí jako přírodní repelent
 • má antibakteriální účinky

Chcete-li Vašemu mazlíčkovi dopřát ten nejpohodlnější pelíšek, objednejte mu naše konopné pazdeří již nyní. Stačí využít kontaktní formulář na stránce a nebo nám můžete zavolat na telefonní číslo: +420 602 826 947. Zajišťujeme pravidelné rozvozy v okolí našeho skladu, ale pokusíme se Vám vyhovět i pokud budete z větší dálky. Ozvěte se nám…

Speciálně u konopné podestýlky doporučujeme odstraňovat pouze znečistěná místa a odebranou podestýlku doplnit novou. Nicméně je vhodné alespoň jednou za 2 týdny, případně potom co ucítíte zápach podestýlku vyměnit celou.

Ve skladování není žádná věda. Balení stačí skladovat v suchu a chránit před světlem. Pro maximální udržení čistoty a pohodlí doporučujeme po rozbalení obal znovu uzavřít.

Jak zvířátkům připravit domeček?

Všechny naše podestýlky je možné mezi sebou libovolně kombinovat. Existuje spoustu kombinací, ale vždy byste měli dodržet pravidlo, že nejvíce savý materiál bude na dně. Podestýlku ideálně udržujte bez známek silného znečištění a zápachu. Při kombinacích podestýlek je možné měnit pouze určitou část, nicméně doporučujeme alespoň jednou týdně provést celkovou výměnu podestýlky. Vše také záleží na velikosti obydlí, počtu a vzrůstu zvířátek.

Konopné stelivo twibbit

Typ Balení Rozměry Váha/Objem Číslo EAN
LD-PE Taška 300x420x45 1 kg / 11 l 8594179550456
LD-PE Taška 420x570x70 2 kg / 22 l 8594179550463
LD-PE Pytel 480×690 4 kg / 44 l 8594179550470

Konopné stelivo Allspan German Horse Hanfeinstreu

Typ Balení Rozměry Váha Číslo EAN
LD-PE Balík 780x300x300 20 kg 4002973259252

Zeptejte se, objednejte...

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Více o zpracování osobních údajů