Podestýlky

Dřevěné hobliny

Hoblinová podestýlka je základní čistě přírodní produkt, vyrobený z kvalitního, chemicky neošetřeného, měkkého dřeva. Hobliny jsou sterilizovány, což zajistí zdravotní nezávadnost. Můžete si vybrat mezi hrubými a jemnými hoblinami , podle potřeb vašeho miláčka…

Ekologické pelety a hrudkující stelivo

Přírodní pelety lisované z měkkého dřeva jsou oblíbené u chovatelů koček a morčat. Díky speciálnímu výrobnímu procesu jsou extrémně savé a absorbují až pětinásobek vlastního objemu! Hrudkující stelivo nejen pro kočky lze zařadit do této kategorie navíc má speciální vlastnost a tou je hrudkovatění použitého steliva.

Buková štěpka

Chovatelé s nimi jejichž zvířátka sdílí obytné prostory, často řeší nepříjemný zápach. S naší bukovou štěpkou můžete počítat s tím, že i při méně častých výměnách podestýlky, budou Vaše čichové buňky spokojené. Mimo chlupaté mazlíčky tento produkt doporučujeme používat i pod plazy, ještěrky nebo dokonce i ptáky!

Dřevitá vlna

Všichni máme rádi pohodlí! I Váš mazlíček occení, pokud si bude moci utvořit teplý pelíšek, z načechrané dřevité vlny. Výhodou jsou skvělé izolační vlastnosti a její jednoduchá kompostace. Dřevitá vlna se běžně používá u psů, koní, ale i malých hlodavců.

Konopné pazdeří

Konopné pazdeří je někdy právoplatně označováno jako přírodní houba, dokáže. Jedná se o přírodní, lehce kompostovatelný materiál, který navíc působí antibakteriálně a jako přírodní repelent. Jeho jedinečné buněčná struktura, na sebe váže na sebe zápach amoniaku. Kombinace těchto vlastností Vám ušetří spoustu času, který byste museli strávit výměnou jiných podestýlek…