Býložravec radostí skáče

zdravá výživa

podpora trávení

vše pro farmu

přírodní produkt

Toužíte po něčem jednoduchém a praktickém?

Zvolte prémiové seno

KVALITA

ZLEPŠENÍ

PODPORA

vitamín C

vysoký obsah v ochuceném senu

ovoce a zelenina

pestré kombinace jídla

podpora mikroflóry

upevněte zdravotní stav zvířat

potřeby pro chovatele

na zdraví Vašich mazlíčků záleží a na Vašem taktéž

pro malé i velké tvory

potěšte hlodavce a nebo dobytek

výživné krmivo

zdravý život vyžaduje zdravé jídlo

Každý den nabídněte svému miláčkovi čerstvé seno a zbylé jídlo z předchozího dne z klece odstraňte. Pro králíčky je čerstvé seno mnohem chutnější!

obohacení prémiového sena

vysoký obsah vitamínů

zlepšení zdravotního stavu

vhodné pro malé i velké

Morčata potřebují neustálý přístup k senu, které jim pomáhá s trávením a omezuje růst zubů.

Krása místních luk

Louky jsou idylickým obrazem naší země, ale jsou také životně důležitými stanovišti pro potravu a hnízdění hmyzu, motýlů, ptáků i drobných zvířat.

100%
zvýšená infiltrace vody přes hlubší kořenový systém
100%
luční trávy nepotřebují dodatečné zavlažování
100%
schopnost ukládání uhlíku do půdy

Minerální látky pomáhají udržovat rovnováhu tělních tekutin a podporují růst silných kostí a zubů.

Zelený oves

Mimořádně stravitelné krmivo, vhodné pro citlivé koně či koně se sklonem k obezitě. Je bohatý na vlákninu, obsahuje stopové prvky i spoustu vitamínů. Dodejte koním optimální přísun energie bez přidaného škrobu či fruktanů.

Petržel

Petržel je dobrým zdrojem chlorofylu. Je součástí výživné a chutné potravy. Stimuluje činnost žaludku, čistí krev, podporuje ledviny, produkci mléka kojících klisen i močový systém. Zdraví zvířat musí být na prvním místě.

Máta peprná

Dezinfeční účinky, pomoc s trávicími obtížemi, zneškodnění parazitů. Sušené byliny se dávají do krmiva, vyšší dávky nedoporučujeme podávat dlouhodobě. Využívejte podle profesionálních pokynů.

Heřmánek

Potřebujete Vašeho koně uklidnit? Heřmánek má příznivý vliv na trávicí systém, i ten nervový systém. Slouží uklidnění žaludečních potíží a nepohodlí (stres nebo úzkost koně). Má protizánětlivé vlastnosti, je užitečný při alergii.

Pampeliška

Je výborným zdrojem draslíku. Pomáhá při čištění systému koně, čistí játra. Je také užitečná pro zmírnění chronické bolesti a zánětu u koní. Využívejte podle pokynů experta.

Karotka

Mrkev může být pro koně zdravá, pokud je podávána v mírném množství. Není určena jako celková náhrada - například za seno. Vašemu koni poskytuje výživnou dávku, pokud jde o hladinu vitamínů a minerálů.

Hrubý protein

Dospívající koně potřebují vyšší % bílkovin než ty dospělé. Takový kůň potřebuje 12 až 18% hrubého proteinu ve své stravě pro správný růst a vývoj. Dopřejte koním výživnou a zdravou životosprávu.

Hrubý popel

Značí kvantitu minerálních látek - např. vápník, fosfor či hořčík. Tyto látky jsou zásadní kategorií živin, které musí být obsaženy v každé vyvážené stravě. Jsou nezbytné pro správný vývoj a funkci organizmu zvířete.

Vlákna sena se v našich výrobcích potkávají s bylinkami a dalšími pochoutkami v aromatických souzněních. My víme co zvířátka milují. 

Připravili jsme pro Vás balení sena v kombinaci se zeleným ovsem, petrželí, mátou peprnou a heřmánkem. Naše seno s pampeliškou pro změnu kombinuje seno bohaté na vlákninu s listy pro biotické pampelišky.

Jako další vysoký obsah vlákniny v senu doplňuje o požitek karotka. Najdete u nás i jiné vhodně vybrané kombinace, pro Vašeho miláčka.

Prémiové seno s jablky (min 5%)

je ovocnou bombou, kterou svého miláčka opravdu potěšíte. Vysoký obsah vitamínu C, podpora mikroflóry a trávení. Především však výborná kombinace stimulující chuť k jídlu a obsahují důležitou vlákninu.

Typ balení Rozměry Váha Číslo EAN
LD-PE Taška
300x570x45
500 g
8594179550067

Prémiové seno s jablky (min 3%) a červenou řepou (min 4%)

Zeleninovo-ovocná kombinace svou chutí ozvláštňující základní krmivo. Vitamíny a minerály obsažené v jablku. Rozmanitost červené řepy, betain a antokyany. Tato kombinace podporuje funkci srdce hlodavců a pomáhá chránit mikroflóru.

Typ balení Rozměry Váha Číslo EAN
LD-PE Taška
300x570x45
500 g
8594179550401

Prémiové seno s mrkví (min 5 %)

je velice oblíbené u králíčků. Mrkev optimálně podporuje trávení a hlodavců a také posilují jejich imunitní systém. V tomto krmivu najdete vysoký obsah karotenu a pektinu pro stabilní mikroflóru.

Typ balení Rozměry Váha Číslo EAN
LD-PE Taška
300x570x45
500 g
8594179550050

Prémiové seno s květinami (min 4%)

Hlodavci velice oblíbené okvětní lístky měsíčku, růže, chrpy a slunečnic v kombinaci s naším senem, tvoří výborně stravitelnou směs, bohatou na éterické oleje. Éterické oleje zajistí přitažlivou chuť, zlepšují zažívání.

Typ balení Rozměry Váha Číslo EAN
LD-PE Taška
300x570x45
500 g
8594179550340

Prémiové seno s bylinkami (min 6%)

jako je zelený oves, petržel, máta peprná a heřmánek. Zde se dietní vláknina ze sena potkává s éterickými oleji, obsaženými v jednotlivých bylinkách, které mají skvělou chuť a vynikající zažívací účinky.

Typ balení Rozměry Váha Číslo EAN
LD-PE Taška
300x570x45
500 g
8594179550357

Prémiové seno s měsíčkem (min 5%)

kombinuje chutné sušené okvětní lístky měsíčku lékařského s naším prémiovým senem. Měsíček lékařský je bohatý na vitamíny a inulin, má silné protizánětlivé účinky a zlepšuje trávení. Kromě toho měsíček podporuje správnou činnost jater, tvorbu žluči a příznivě působí na zdraví hlodavců.

Typ balení Rozměry Váha Číslo EAN
LD-PE Taška
300x570x45
500 g
8594179550074

Různé příchutě a textury rozšíří zážitek Vašeho domácího mazlíčka a pomohou poskytnout přirozenou variabilitu.

Jablka

Křeček - malý hlodavec, se slabostí na sladké. Zbožňuje např. jablka. V nich se nachází vitamín C, vitamín K, vitamín B5. Jsou pochoutkou i pro koně (čerstvá podoba).

Červená řepa

Provitamin A v červené řepě se v těle koně mění na vitamín A. Je rozhodující pro vývoj a údržbu kostí, zubů, regeneraci buněk. Je podporu dýchacímu systému. Velké ano!

Okvětní lístky

Zdravá a vyvážená strava je pro zvířata velmi důležitá. Naše okvětní lístky jsou ideální jako přírodní obohacení pro podporu vyváženého krmiva. Jídelníček hlodavců i koní.

Bylinky

Zlepšit zdraví Vašeho koně lze také pomocí bylin. Chcete se zaměřit na dlouhodobý vnitřní klid? Oleje, které jsou prospěšné pro koně – levandule, čajovník, bazalka, bergamot.

Měsíček lékařský

Je oblíbenou složkou mastí pro koně, pomáhá při podráždění hmyzem, bahenní horečky, potěrů, popálenin a ran. Má antioxidační a protizánětlivou podporu.

Růže

Jsou jedlé pro všechna hospodářská zvířata a poskytují zdravotní výhody. Všechny části růžového keře jsou jedlé. Okvětní lístky jsou zdrojem vitamínů. Růže jsou netoxické.

Na čem si mazlíčci pochutnávají? Jsou to hlavně luční trávy, byliny, hrubý protein, vláknina (27%), bílkovina (12%) tuk (1,4%), a nakonec hrubý popel. Vše bez herbicidů a konzervačních látek.

Víme, že Vám na kvalitě života zvířátek záleží. Zvolte prémiové zboží.