Allspan

víme, co doporučit

Ověřená značka

Značka Allspan je v Evropě synonymem vysoké kvality. Díky naší výborné spolupráci se společností Allspan German Horse Vertrieb GmbH & Co. KG  můžeme českým chovatelům a prodejcům nabízet prémiové zboží, které má zaslouženou popularitu.

Společnost Allspan pracuje s odpadem dřevozpracujícího průmyslu více než 40 let. Ke dřevu přistupuje zodpovědně jako k přírodnímu produktu. Zpracovává měkké, chemicky neošetřené dřevo, které je pro své přirozeně absorpční vlastnosti jedním z nejlepšíchm materiálůem pro udržování hygieny zvířat.

Pečlivá výroba

Hobliny se vyrábí téměř výhradně z FSC a PEFC certifikovaného dřeva smrků nebo borovic. Ve speciálním uzavřeném výrobním procesu se hobliny suší, ve čtyřech fázích prosévají a zbavují prachu. Výsledkem je mimořádně kvalitní podestýlka, která má výjimečnou savost, pružnost (šetří pohybový aparát koní) a schopnost pohlcovat pachy.

Praktický formát

Hobliny Allspan vám dodáme v 24 kg balících, které vám usnadní manipulaci ve stájích i skladování steliva

Chovatelé hlodavců, plazů a menších zvířat si vyberou z nabídky menších balení pod značkou Allspan For Pets, Anibest

Garance kvality

Kvalita nejsou jen řeči. Výrobky Allspan jsou pravidelně testovány nezávislými odborníky německých kontrolních institucí.

Za značkou Allspan stojí také spokojení odběratelé, mezi které se řadí velkoodběratelé jako jsou veterinární ordinace nebo veterinární a farmaceutické univerzity, ale také i menší spotřebitelé.

Vyzkoušejte Allspan

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů
    Více o zpracování osobních údajů